Zasłony MODERNO

Zasłony Moderno - nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza.

Dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługującego sznur obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyny występują w dwóch kolorach: białym i srebrnym.

Zasłony i firany na flex – czyli estetyczna zakładka flamandzka z transparentną taśmą usztywniającą, zmarszczona na stałe w równych odstępach.

  • Dostępne marszczenie x 1,7 – pojedyncza zakładka , marszczenie x 2,0 – podwójna zakładka lub marszczenie x 2,5 potrójna zakładka
  • W górnej zakładce wszyte są plastikowe haczyki o wysokości 8 cm.
  • Haczyki umożliwiają regulację wysokości co 5 mm, dzięki czemu możemy dokładnie wyregulować położenie zasłon względem nierównej podłogi lub obniżając haczyk ukryć karnisz sufitowy  KS lub DS
  • Rozwiązanie tego typu zostało stworzone na potrzeby hoteli, gdzie najważniejsza jest szybka i łatwa konserwacja tkanin, a dziś jest implementowane w domach i mieszkaniach.
  • Wszyte na stałe haczyki są w 100% syntetyczne, zakończone na końcu kulką, dzięki czemu można je poddać praniu tradycyjnemu oraz chemicznemu.
  • Podczas prania zaczep Flex nie niszczy firan i zasłon.
  • System zawieszeń jest swobodny i szybki, wystarczy przełożyć haczyk przez suwak z okrągłym oczkiem, aby zawiesić lub zdjąć tkaninę z karnisza.
zaslony-moderno-1
zaslony-moderno-3
Zasłony Moderno

KARNISZE

Ponadczasowa klasyka

Kolekcja stylowych karniszy Ø25 zaprojektowanych z myślą o stylowych wnętrzach,
dostępna w kolorach starego złota, matowego srebra i szlachetnej stali nierdzewnej.

Subtelna elegancja

Kolekcja subtelnych karniszy Ø16oraz Ø19 o wyszukanym wzornictwie
oraz w kolorystyce harmonizującej z aktualnymi trendami.

forest
forest1