Żaluzje dzielimy na żaluzje wewnętrzne drewniane ,aluminiowe oraz bambusowe i żaluzje zewnętrzne Fasadowe. Żaluzje spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Lamele z kolekcji Natural. Moderno i Bambus dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, dzięki czemu pasują do pomieszczeń w każdym stylu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziecie Państwo interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które ułożyła sama natura.

Żaluzje Fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajduje zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami.

Żaluzje fasadowe doskonale chronią wnętrze przed zbyt dużym nasłonecznieniem, zmniejszają poziom przenikającego hałasu, a także poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Zastosowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach działają jak izolator, który zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniu, a także wspomaga pracę klimatyzacji – nie obciążając jej.

Płynną regulację osłonami zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy:
żaluzje montowane są w budynku o dużej powierzchni,
rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie patyka, sznurka lub łańcuszka koralikowego,
ciężar lamel zmniejsza komfort ręcznego podnoszenia i opuszczania osłony.

Żaluzje AL 25 III
Żaluzje DR 50 antracyt III

ŻALUZJE POZIOME 16, 25, 50 mm

  • stosowane do wszystkich typów okien
  • trwałość koloru i kształtu, bogata kolorystyka taśm (kolorowe i drewnopodobne)
  • żaluzje aluminiowe 25 i 50 mm przystosowane do sterowania elektrycznego

ŻALUZJE POZIOME VENUS

  • stosowane do wszystkich typów okien
  • niewidoczny sposób mocowania żaluzji
  • prosty montaż, który nie uszkadza zasadniczego profilu okna

z1
5
z3
6