ROLETKI MATERIAŁOWE FANTAZJA

 • idealne do okien nowej generacji z PCV, aluminium i drewna
 • prosty i niezawodny mechanizm sterujący
 • ograniczone do minimum przenikanie światła
 • bogata kolekcja materiałów

ROLETA IMPRESJA

 • możliwość operowania ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety
 • płynne sterowanie za pomocą sznurka kulkowego
 • orginalny ruchomy obciążnik tkaniny
 • roleta zaopatrzona jest w kasetę aluminiową umożliwiającą jej szybki montaż i demontaż
 • występuje w 6 kolorach materiałów: białym, niebieskim, zielonym, różowym, beżowym i siwym
 • wóróżnia się wysoką estetyką

ROLETY ZEWNĘTRZNE
elewacyjne, naokienne, zintegrowane

 • oszczędność energii
 • zabezpieczenie przed włamaniem
 • możliwość zastosowania sterowania ręcznego i elektrycznego

ZASŁONY I MATY RZYMSKIE

 • do wszystkich rodzajów okien
 • bardzo efektowny sposób osłony okien
 • idealny do niestandardowych i stylowych aranżacji wnętrz

ROLETY BECLEVER
Rolety naokienne. Jest to najlepsze rozwiązanie dla nowego budownictwa lub przy wymianie stolarki okiennej. Obudowa wykonana z PCV, ocieplona styropianem mocowana jest bezpośrednio do okna i instalowana razem z nim w otworze okiennym pod nadprożem.

r1
r2
r3
r2222
Roleta dzień-noc I
r6

Systemy montażu rolet zewnętrznych

rolety montowane na elewację budynku tzw. system KR. Jest to idealne rozwiązanie do obiektów już istniejących i nowobudowanych. Obudowa i prowadnice tego typu rolet wykonane są z aluminium.

rolety z obudową do otynkowania tzw. INTEGRO. Zaletą tego typu rolet jest możliwość całkowitego ukrycia skrzynki roletowej pod warstwą tynku zewnętrznego.

Rolety dzielimy na:
1. Rolety wewnętrzne tkaninowe (rolety Fantazja w kasetkach, rolety RM, rolety rzymskie
2. Zewnętrzne aluminiowe (rolety natynkowe, rolety podtynkowe, rolety BeClever)
Rolety tkaninowe nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania. Łatwy sposób montażu oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne.

Rolety materiałowe sprawdzą się jako przesłona witryn okiennych, wnęk i regałów. Mogą także służyć jako ekran projekcyjny. Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na które możesz zdecydować się w swoim domu.

Dobrym pomysłem na osłonięcie okna są rolety dzień – noc (Impresja). W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia. Zmieniając położenie osłony sprawisz, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawisz dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskasz efekt zaciemnienia. Takie rozwiązanie pozwoli Ci operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłony.

Dla pomieszczeń zlokalizowanych na poddaszu dedykowane są rolety dachowe. Przede wszystkim pełnią funkcję zaciemniającą oraz chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem.

Nowością  jest roleta materiałowa Gemi firmy Anwis dostępna w dwóch wariantach: dwukierunkowej oraz klasycznej, gdzie współgranie atrakcyjnego wzornictwa i kolorystyki  tkanin pozwala na nowoczesne zasłonięcie okien. To idealne rozwiązanie do drzwi tarasowych i okien uchylnych, w których osłona zawsze układa się równolegle względem szyby, dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych. 

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwija się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznie. Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane do ściany lub do sufitu.

Zupełnie nowym i praktycznym rozwiązaniem są rolety rzymskie w systemie RVS. Jest on montowany w świetle szyby, a co za tym idzie - nie utrudnia otwierania skrzydeł okiennych. To rozwiązanie, które zapewnia swobodę w przesłanianiu dowolnie wybranej części okna. Rynny takiej rolety (górną i dolną) możesz dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przyszybowej, za pomocą wygodnych uchwytów. W ten sposób roleta utworzy w oknie efektowne zakładki.

W ofercie posiadamy tkaniny trudno zapalne oraz niepalne, dzięki czemu nasze rolety mogą być zamontowane w miejscach o wzmożonych przepisach przeciwpożarowych. Wszystkie tkaniny posiadają wymagane atesty i są przyjazne alergikom.

Rolety zewnętrzne stosowane są głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed włamaniem. Opuszczony pancerz rolety, wyposażony w specjalne blokady oraz alarm, skutecznie poprawia bezpieczeństwo domów i mieszkań.

Rolety zewnętrzne wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zabezpieczają pomieszczenia przed promieniami słońca oraz ich nadmiernym nagrzewaniem się. W okresie grzewczym zmniejszają także zapotrzebowanie na energie cieplną. Jednocześnie poprawiają izolację akustyczną domu, tłumiąc hałasy przenikające z zewnątrz.