"Okna" Sprzedaż, Montaż, Doradztwo s.c

Powstała w 1999 r. firma „OKNA” S.C. Agnieszka Zawadzka, Tadeusz Leszczyński oferuje kompleksowe usługi w zakresie systemów okiennych. Nasza działalność obejmują doradztwo, sprzedaż oraz montaż.

Oferujemy Państwu bogaty zestaw nowoczesnych przesłon okiennych i drzwiowych. Nasze artykuły wykonujemy z niezwykłą starannością, wykorzystując do tego doskonałe gatunkowo materiały. Występują one w zróżnicowanej kolorystyce oraz posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa i higieny. Bez względu na to, czy Klienci wybiorą żaluzje, markizy, rolety zewnętrzne (antywłamaniowe) lub wewnętrzne, mogą liczyć na to, że sprostamy ich oczekiwaniom pod względem jakości oraz ceny towarów. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także moskitiery przesłony rzymskie czy plisy.

Warszawa – właśnie do tego miasta zapraszamy naszych wymagających Klientów. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i usług, by współpraca z nami przyniosła Państwu jak najwięcej powodów do zadowolenia.

 

Polecamy

Rolety wewnętrzne

Firma OKNA S.C. oferuje swoim Klientom wysokiej klasy rolety wewnętrzne. Warszawa oraz okoliczne miejscowości – to na tym obszarze prowadzimy naszą działalność. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo mogli w stu procentach wykorzystać możliwości tych elementów zarówno do osłony przed słońcem, jak i aranżacji wnętrza mieszkania.


5482 Oberon Ciemny Czekoladowy

Markizy

Prezentujemy Państwu również efektowne markizy, które stanowią doskonały sposób na osłonięcie tarasu przed słońcem, czy deszczem. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znalazły się tylko i wyłącznie najtrwalsze i najbardziej efektowne konstrukcje, które spełnią Państwa wszelkie oczekiwania.


AustraliaSilver PlusŻaluzje

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na zaaranżowanie okien są żaluzje. Firma OKNA S.C. prezentuje więc Państwu różnorodną ofertę produktów wykonanych z wysokiej klasy materiałów, które sprawdzą się perfekcyjnie w każdym mieszkaniu. Już dziś zachęcamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi produktami.


6182 Lepus Orzechowy0717 Metalet alu z prowadzeniem bocznym


Rolety zewnętrzne, antywłamaniowe

Solidne rolety zewnętrzne czy antywłamaniowe dostępne w naszej ofercie to elementy gwarantujące bezpieczeństwo domu podczas nieobecności w nim jego mieszkańców. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa mógł znaleźć u nas konstrukcje odpowiednio dopasowane do elewacji, stylu i gabarytów każdego budynku.


Rolety zewnętrzne